Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Simetrik Progresif Camlar

Simetrik Progresif CamlarHer Progresif Camın bir simetrik aksı vardır. Simetrik Progresif camlarda sağ ve sol cam tamamıyla aynıdır. Progresif cam üretiminde sağ ve sol göz için üretilen camın arasında ilk aşamada bir fark yoktur. Sipariş verilen RX numaraları cama işlemeden orta ve yakın alan, buruna doğru içe uygulanıyor. Aksın sağında ve solunda tamamıyla aynı yüzey astigmatizm değerleri ve prizmatik yan etkiler mevcuttur.

Simetrik aks içe doğru, yani buruna (nazal) doğru kaydırılmış olması gerektiği için, özellikle camın dış kısmından bakarken kullanıcı sorun yaşayabilir. Her iki gözün reçete değeri aynı olsa dahi, simetrik aks dışında bakışta, dioptrik değerler, yüzey astigmat değer ve prizmatik yan etkenler sağ ve sol göz için farklıdır. Her iki göz gördüğü nesneleri birleştirmekte zorluk çeker ve üç boyutlu görme kısıtlanır.

Simetrik Gözlük camları birinci nesil camlardır ve sadece tek göz ile gören insanlara tavsiye edilmelidir. Tek göz ile gören insanlar, örneğin tek taraflı amblyopi de, içe doğru bakma (konverjans) çok kısıtlıdır veya hiç mevcut değildir. Simetrik Progresif Camlar bu kişiler için ya içe doğru uygulanmaz (Inset 0) veya hafif içe doğru uygulamalı sipariş verilebilir.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

İLETİŞİM

  • Telefon : 0212 356 45 00
Buradasınız: Anasayfa » Progresif Camlar » Simetrik Progresif Camlar